Najczęściej zadawane pytania

dotyczące programu diPhoto do składania zleceń na fotokioskach i przez Internet

Czy można zainstalować program diPhoto Kiosk na zwykłym komputerze np. All-in-One?

Program diPhoto Kiosk działa na komputerze z system operacyjnym Windows np. Windows, 7, Windows 10. Wymagania sprzętowo-systemowe opisane są w Instrukcji Użytkownika i poradach na zakładce Wsparcie Techniczne. Możliwa jest obsługa programu za pomocą myszki i klawiatury. Zalecana przez ekran dotykowy np. w komputerze All-in-One.

Z jaką drukarką współpracuje program diPhoto Kiosk?

Program diPhoto Kiosk współpracuje z dowolną drukarką obsługiwaną przez system Windows oraz labami.

Jak dostosować wygląd aplikacji diPhoto Online do własnych potrzeb?

Firma River daje możliwość wyboru skórki strony zamawiania – aplikacji diPhoto Online. Klient może wybrać jeden z trzech proponowanych wzorów. Możliwa jest również samodzielna zmiana wyglądu. Aplikacja internetowa diPhoto Online napisana jest z wykorzystaniem html, javascript i php (po stronie serwera internetowego). Użytkownik, który chce dostosować jej wygląd do własnych potrzeb powinien wejść na serwer ftp do katalogu zawierającego pliki aplikacji korzystając z adresu serwera, nazwy użytkownika i hasła podanego przez River. Może zmieniać wszystkie pliki, szczególnie html. Oczywiście zalecamy by modyfikacji takich dokonywała osoba, która ma przynajmniej podstawową wiedzę na temat html i javascript.

Jak długo trwa uruchomienie systemu do przyjmowania zdjęć przez Internet?

Wdrożenie systemu wymaga przygotowania serwera internetowego oraz konfiguracji programu do przyjmowania zleceń w zakładzie fotograficznym. Cały proces trwa zazwyczaj 2 dni.
Po stronie Klienta jest pobranie programu diPhoto Network służącego do zarządzania zleceniami w zakładzie oraz na końcowym etapie wdrożenia podpięcie linku do aplikacji na stronie internetowej zakładu.
River pomaga w konfiguracji programu dla zakładu, która obejmuje m.in. wprowadzenie danych dotyczących cennika usług, formatów odbitek i terminów realizacji zleceń oraz przeprowadza szkolenie Użytkownika.

Do czego służy moduł dodatkowy do mini-labu?

Programy diPhoto Kiosk oraz diPhoto Internet (Network) pozwalają na drukowanie zdjęć na dowolnej drukarce współpracującej z systemem Windows oraz na minilabie. Dodatkowy odpłatny moduł umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji przydatnych w sytuacji dużej liczby zleceń tj. automatyczne kolejkowanie zleceń, podział wg formatów czy ustawianie sposobu sortowania zleceń.

Formularz kontaktowy

Nowe pole

3 + 12 =

RIVER Jacek Bator Sp. J.
30-148 Kraków, ul. Lindego 2

Godziny otwarcia
PN - PT  8:00 - 16:00
Tel. 12 638 66 55
Dział handlowy programy@river.com.pl
Wsparcie techniczne helpdesk@river.com.pl

© 1989-2019 RIVER Jacek Bator Sp. J.
Nota prawna   Polityka prywatności