NOTA PRAWNA

INFORMACJE O PRODUKTACH

Informacje zawarte na stronie www.diphoto.eu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie zawarte dane mają charakter informacyjny.

PRAWA AUTORSKIE I INNE PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie www.diphoto.eu są objęte ochroną prawną: treści merytoryczne, grafiki, video, znaki towarowe, logotypy. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, zamieszczonych materiałów należą do RIVER Jacek Bator Sp. J.. Znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność RIVER Jacek Bator Sp. J., o ile inaczej nie zostało zaznaczone.
Jakakolwiek forma kopiowania, odwzorowywania czy innego powielania całości lub części zaprezentowanych treści, wprowadzania zmian, bez uprzedniej pisemnej zgody River Jacek Bator Sp. J. wiązać się będzie z dochodzeniem roszczeń na drodze prawnej. Podstawa prawna: ustawa z dn. 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz.631) oraz ustawa z dn. 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i inne.

OCHRONA PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH

Ochrona prywatności i danych osobowych opisane są w Polityce prywatności.

RIVER Jacek Bator Sp. J., 30-148 Kraków, ul. Lindego 2, NIP 6760056624.