Wyloguj się

NOTA PRAWNA

 

 

INFORMACJE O PRODUKTACH

Informacje zawarte na stronie www.diphoto.eu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie zawarte dane mają charakter informacyjny.

 

PRAWA AUTORSKIE I INNE PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie www.diphoto.eu są objęte ochroną prawną: treści merytoryczne, grafiki, video, znaki towarowe, logotypy. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, zamieszczonych materiałów należą do RIVER KIOSK Sp. z o.o. Sp.K.. Znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność RIVER KIOSK Sp. z o.o. Sp.K., o ile inaczej nie zostało zaznaczone.
Jakakolwiek forma kopiowania, odwzorowywania czy innego powielania całości lub części zaprezentowanych treści, wprowadzania zmian, bez uprzedniej pisemnej zgody RIVER KIOSK Sp. z o.o. Sp.K. wiązać się będzie z dochodzeniem roszczeń na drodze prawnej. Podstawa prawna: ustawa z dn. 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz.631) oraz ustawa z dn. 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i inne.

 

OCHRONA PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH Ochrona prywatności i danych osobowych opisane są w Polityce prywatności.

 

 

RIVER KIOSK Sp. z o.o. Sp.K., 30-148 Kraków, ul. Lindego 2, NIP 6772417252.